У Львові патрульні врятували п'ятирічну дівчинку

У Львові патрульні врятували п'ятирічну дівчинку
У Львові патрульні врятували п'ятирічну дівчинку

Відчинене вікно у квартирі на 7 поверсі, у ньому стоїть маленька дівчинка і плаче… Ситуація, від якої мурахи шкірою. Один необачний крок і все могло б закінчитися трагедією, повідомляє Патрульна поліція України.
Це реальна подія, яка трапилася напередодні у Львові. Дівчинку у вікні побачила перехожа. Жінка неабияк налякалася. Перше, що спало на думку — викликати поліцію.
Патрульні Олег Білик та Ярослав Міхняк примчали на місце за лічені хвилини, вирахували, яка це квартира, і чимдуж почали стукати у двері. Дитина відгукнулася і поліцейські вмовили її відчинити.
Дівчинку звати Карина, їй лише 5 років. Вдома вона була сама, а вікно відчинене навстіж. Дитина мала мобільний телефон, з якого патрульні змогли зателефонувати мамі.
Жінка розповіла: залишила доньку на подругу, яка орендує це житло, а сама поїхала на роботу. Згодом подруга сказала, що пішла у справах і залишила дитину вдома саму.
Патрульні заспокоїли дівчинку і залишилися з нею до приїзду матері, водночас викликали поліцейських ювенальної превенції.
Дякуємо небайдужій громадянці, що не пройшла повз дитину у вікні, вчасно повідомила про це поліцію і допомогла запобігти можливій трагедії.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: