До міської ради Володимира завітав “Львівський регуляторний хаб”

До міської ради Володимира завітав “Львівський регуляторний хаб”
До міської ради Володимира завітав “Львівський регуляторний хаб”

На запрошення відділу економічного розвитку, проєктної діяльності та інвестицій для працівників органів міськвиконкому було проведено зустріч з представниками незалежного аналітично-адвокаційного центру “Львівський регуляторний хаб”. Темою зустрічі був розгляд регуляторних актів з різних сфер діяльності, які циркулюють в органах міськвиконкому.
Як зазначив керівник центру Тарас Хавунка, діяльність “Львівського регуляторного хабу” спрямована на зміни у місцевому самоврядуванні через аналіз, адвокацію (просування змін) та імплементацію (реалізацію змін). Хаб успішно впроваджує кращі практики регуляторної та антикорупційної експертизи в країні, проводить навчання з регуляторної політики та адвокаційної діяльності, здійснює моніторинг нормативно-правової бази у сфері місцевого економічного розвитку.
Представники центру представили модельні рішення з регулювання сфери паркування транспортних засобів у громадах. Присутніх ознайомили з регуляторним актом та можливістю організації платних місць паркування, розповіли про можливості залучення операторів паркування через конкурс, який є законодавчо визначеним, або через Prozoro.продажі.
Дискусія щодо правових аспектів розміщення реклами в історичній частині міста виникла між гостями та працівниками управління містобудування, а також навколо обговорення нового законопроєкту щодо розміщення місць торгівлі, мобільної торгівлі, тимчасових архітектурних споруд та МАФів.
Обговорили питання розташування, переміщення та функціонування у великих місцях електросамокатів. За словами Тараса Хавунка, у великих містах встановлюють відповідні місця, де повинен виставлятись цей транспорт у встановлений час доби, аби впорядкувати його роботу. 
Також представники центру проконсультували щодо колізій перевезень міжміських маршрутів, які накладаються на міський напрямок маршрутних перевезень та обговорили питання встановлення режиму роботи закладів, правильну процедуру та практику щодо цього питання в інших містах України.
У підсумку присутні домовились про майбутні зустрічі та подальше обговорення актуальних тем з подальшим опрацюванням в окремих напрямках. Така співпраця має на меті оптимізувати чинні регуляторні акти громади, покращити взаємодію влади та бізнесу й місцевий інвестиційний клімат, а також сприяти наповненню бюджету місцевими податками.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: