У Львові чоловік викликав поліцію через відмову дружини займатися сексом

У Львові чоловік викликав поліцію через відмову дружини займатися сексом
У Львові чоловік викликав поліцію через відмову дружини займатися сексом

У Львові чоловік викликав поліцію через те, що дружина відмовилась займатись з ним сексом. При цьому він попросив правоохоронців «прислати дві високі Поліни». 
Про це в Facebook написала речниця патрульної поліції Львівської області Катерина Рибій, передає УНІАН.
Так, 44-річний житель Сихівського району Львова вночі кілька разів телефонував на лінію 102 із проханням прислати до нього поліцію. 
«Заявника пограбувала жінка — жінка краде кохання, жінка відмовляється займатися сексом, заявник боїться до неї наближатися, щоб не звинуватили у сексуальному домаганні, просить скерувати дві високі Поліни», - йдеться в одному із викликів, які надійшли до патрульних. 
Речниця патрульної поліції Львівської області зауважила, що правоохоронці прибули на місце події та побачили, що заявник був у стані алкогольного сп'яніння. Його дружини в квартирі не було. На чоловіка склали адмінматеріали за куріння в під'їзді і за неправдивий виклик.
«Він вже мав адмінматеріал за хибний виклик на початку року. Тоді він сплатив копійки, тепер штраф вищий, тож доведеться розщедритися за свою витівку», - повідомила Катерина Рибій. 
У патрульній поліції Львівської області пояснили, що вони змушені виїжджати на подібні виклики та уточнили, що «Поліна розшифровується, як Поліція проти насильства». 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: