У Лугу випустили 703 кілограми риби

Публікації

Сьогодні, 16 жовтня, відбулося зариблення р. Луга, поблизу с. Щенятин Іваничівського району на території Павлівської ОТГ Волинської області. Вселення здійснювалося з ініціативи та за рахунок небайдужих рибалок-любителів Іваничівського району. Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль у фейсбуці.
Так, до водосховища випущено 1165 особин риби, загальною вагою 703 кг. Зокрема, 653 кг (1088 особин) коропа та 50 кг (77 особин) білого амура. Вага одного екземпляра малька становила від 600 до 700 грамів.
Зарибок для вселення було вирощено в ставовому рибному господарстві у с. Мирне Горохівського району. 
Також у зарибленні брали участь місцеві жителі, активні громадяни та працівники Павлівської ОТГ.
Організатори повідомили, що найближчим часом планують запустити у річку ще 100 кг товстолоба.
«Дякуємо усім, хто долучився до зариблення. Подібні акції важливі та потрібні нашим водоймам, адже екологічна ситуація погіршується і водних біоресурсів у річках та озерах стає менше. Штучні зариблення сприяють збільшенню видового різноманіття та відновленню рибогосподарського потенціалу», - прокоментував начальник Волинського рибпатруля Тарас Куньчик.
Волинський рибоохоронний патруль закликає громадян брати участь у збереженні рибних запасів, особливо в місцях вселення. Якщо хтось помітив порушення правил рибальства, він може невідкладно повідомити на телефонну «гарячу лінію»: (067) 360-78-40.
 

Розділ новин: 
Теги: 

Коментарі

Схожі новини: