У Луцьку поставили 9 зупинок за понад 6 мільйонів гривень

У Луцьку поставили 9 зупинок за понад 6 мільйонів гривень
У Луцьку поставили 9 зупинок за понад 6 мільйонів гривень

У Луцьку завершили реалізацію проєкту з встановлення розумних зупинок та табло. Всього встановили дев’ять розумних зупинок (5 великих та 4 малих) та 22 розумних табло.
Про це повідомив міський голова Ігор Поліщук на своїй фейсбук-сторінці.
«Кожна зупинка містить дисплей, на якому висвітлюється інформація про прибуття громадського транспорту, сонячну панель, точку для зарядки телефону, зовнішнє освітлення, смітники для роздільного збору сміття, камеру відеоспостереження та точку доступу WI-FI. Такі ж функції та особливості має кожне розумне табло (крім сонячної панелі).
Розумні зупинки та табло встановлені в рамках проєкту “Використання екологічних і розумних технологій у системі громадського транспорту міста Луцька”, що фінансується у співпраці із Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини через Engagement Global gGmbH та Сервісної служби “Міста в єдиному світі”, програма Nakopa.
Сума грантових коштів становить 6 541 000 грн.
Дякую фінансовим донорам та усім, хто працював над реалізацією цього непростого, але цікавого і потрібного проєкту.
Напишіть свою думку з приводу того чи варто в майбутньому продовжити встановлення розумних зупинок і табло за кошти місцевого бюджету в тих мікрорайонах, де ще такі об’єкти не встановлені», – йдеться у дописі.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: