У Локачах провели форум успішних профорієнтаційних практик у межах проєкту DECIDE

У Локачах провели форум успішних профорієнтаційних практик у межах проєкту DECIDE
У Локачах провели форум успішних профорієнтаційних практик у межах проєкту DECIDE

У Локачах провели форум успішних профорієнтаційних практик, який об’єднав представників місцевої влади, освітян, роботодавців, кар’єрних радників, учнівську молодь та громадських лідерів.
Про це повідомили в громаді, передає Район.Локачі.
Захід організовано в межах Швейцарсько-українського проєкту DECIDE «Децентралізація для розвитку демократичної освіти». Його метою стало підбиття підсумків першого року пілотування системи професійної орієнтації та обговорення подальших кроків розвитку цього напряму в громаді.
Під час форуму педагоги презентували практичні кейси профорієнтаційної роботи, зокрема інтерактивні заняття та навчальні екскурсії. Особливу увагу привернув досвід учнів Локачинського ліцею, які створили «мапу можливостей для працевлаштування» та знайомилися з роботою місцевих підприємств і установ.
Учасники обговорили сучасні підходи до профорієнтації учнів 8-11 класів, які дозволяють молоді свідомо обирати майбутню професію з урахуванням реальних потреб ринку праці.
Окремим блоком стало представлення грантового конкурсу від проєкту DECIDE, спрямованого на створення інноваційних профорієнтаційних хабів, що відкриває нові можливості для розвитку освітнього середовища Локачинської громади.
«Профорієнтація – це не просто розмови про професії. Це стратегічний крок для розвитку всієї нашої громади. Завдяки проєкту DECIDE наші діти вчаться аналізувати ринок праці, бачити потенціал місцевого бізнесу та розуміти: успішне майбутнє можна будувати тут, у рідній Локачинській громаді», – зазначили організатори.
На завершення форуму відбувся відкритий діалог із молоддю, під час якого учні поділилися власним баченням сучасного профорієнтаційного простору та майбутніх можливостей у громаді.
Під час заходу також відзначили подяками підприємства та установи, які активно долучаються до профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: