У Китаї під час марафону загинув 21 бігун

У Китаї під час марафону загинув 21 бігун
У Китаї під час марафону загинув 21 бігун

У Китаї 27 чиновників притягли до відповідальності після ультрамарафону, під час якого загинув 21 бігун.
Забіг на 100 км стартував 22 травня неподалік від міста Байінь. Під час змагань різко погіршилася погода — на високогірному етапі знизилась температура, пішов град разом з поривами шквального вітру. 151 з 172 учасників ультрамарафону вдалось евакуювати, з них вісім отримали легкі травми і були ушпиталені. 21 людина загинула.
Як повідомляє Китайський інформаційний інтернет-центр, 11 червня влада Китаю опублікувала звіт про розслідування травневого ультрамарафону. У документі сказано, що люди загинули через «непрофесійні дії» організаторів.
Останніх звинувачують у тому, що вони проігнорували попередження про екстремальні погодні умови і лише рекомендували, а не зобов’язали учасників взяти теплі куртки.
Власника компанії, яка організувала марафон, затримано, йому пред’явили кримінальні обвинувачення. Мер міста Байінь і голова місцевого осередку Комуністичної партії отримали дисциплінарне покарання, голову округу Цзінтай, де проходив забіг, звільнили. Також повідомляється, що голова осередку партії в Цзінтаї нібито наклав на себе руки після ультрамарафону.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: