У культурно-мистецькому центрі відбулася виставка декоративно-прикладного мистецтва

22 листопада в КМЦ відбулося відкриття збірної виставки декоративно-прикладного мистецтва, на якій широкому загалу були представлені гобелени, батики, вироби з берести та соломки, сучасні українські ляльки, вишивки.
Виставку відкривав директор дитячої художньої школи Адам Михалик. Він зазначив, що мета експозиції – висвітлити таланти володимир-волинців, а також залучити молодь до мистецтва та участі в подібних заходах.
Неабияке зацікавлення у присутніх викликали унікальні роботи Анатолія Бойка, неповторними є писанки, виконані знаними в області писанкарками Оксаною Білик, Лесею Дембровською, Тетяною Пасієвич.
Хитросплетіння ниток, буяння барв, прониклива енергетика віяла від гобеленів Галини та Андрія Микити, Тетяни Омельченко, від батиків Ірини Надюкової та Інни Гарголь. Приємно, що з’явилися молоді майстрині – Олена Ковальчук і Галина-Калина Страхарчук, які закінчили Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв і працюють над виготовленням гобеленів. Керівник хору працівників культури району «Любисток» Юрій Віслобоков опанував мистецтво різьби по дереву, результатами якого поділився із присутніми.
Загалом на виставці було представлено роботи двадцять одного майстра декоративно-прикладного мистецтва.
Підготувала Аліна Зай

Розділ новин: 

Коментарі