У ковідній лікарні одружилася молода пара

У ковідній лікарні одружилася молода пара
У ковідній лікарні одружилася молода пара

Кілька тижнів тому в Поморському центру інфекційних хвороб та туберкульозу в Гданську у одній із палат відбулася незвична церемонія — пара закоханих взяла тут шлюб. Про це пише Український інформаційний портал у Польщі.
Наречений захворів на коронавірус і перебував у дуже важкому стані. Проте це не злякало наречену і не змусило обох відмовитись від одруження. Керівництво клініки погодилося на те, що пацієнт одружиться зі своєю коханою просто в палаті. Як зазначає новоспечена дружина, вони неодмінно хотіли побратися, особливо зважаючи на хворобу чоловіка, і бути законним подружжям.
«У проханні про можливість одружитися в лікарні майбутня наречена написала, що ця церемонія має надати сили нашому пацієнту, мобілізувати його на боротьбу за здоров’я, дати енергію. Лікарня погодилася на цю унікальну церемонію, мабуть, першу в нашій історії, оскільки у нас не було такої події в приміщенні лікарні до епідемії «, — розповіла речниця лікарні.
Зараз чоловік одужав, тож вилікуваного пацієнта виписали і дозволили йому повернутися додому. Тож тепер молодята зможуть провести свій медовий місяць вдвох.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: