У Ковелі розпочала роботу секція карате

19 травня у Ковелі розпочала роботу секція карате під керівництвом Віктора Обухова. Діти віком від 5 років мають можливість займатися карате Кіокушинкай на базі Ковельського фахового медичного коледжу як у спортивному залі, так і на спеціальному майданчику на відкритому повітрі.

«Дякуємо керівництву медичного коледжу, адже в цьому навчальному закладі створені хороші умови для наших занять. Наразі ми проводимо заняття тричі на тиждень у вечірній час (понеділок, середа, п’ятниця о 18.00). Сподіваюся, що під час літніх канікул кількість дітей у нашій секції значно зросте» - розповів керівник секції Віктор Обухов.

На відкриття секції завітав і депутат Волинської обласної ради Іван Мирка, який поспілкувався з тренерами, батьками дітей та керівництвом медичного коледжу.

«У дитинстві я також займався карате, тому для мене є великою честю бути присутнім на початку роботи секції у Ковелі. Хочу побажати, щоб діти приходили сюди із задоволенням. У вас чудова і дружня команда, тому беріть все від своїх вчителів та тіште їх своїми досягненнями» - звернувся до юних спортсменів Іван Мирка.

Депутат та його помічники ознайомилися зі станом спортивного залу, де займатимуться діти, а також отримали інформацію стосовно розвитку спортивних секцій у місті Ковелі, які, на жаль, не отримують належної уваги з боку місцевої влади.