У «Княгині Ольги» гучно відсвяткували Андріїв день

У ніч на Андрія хтось святкував із друзями іменини, інші віддали данину народним традиціям і наворожили собі долю. А відвідувачі ТКЦ «Княгині Ольги» поєднали перше із другим!
На вході людей зустрічають чарівні дівчата в українському вбранні: не просто у вишиванках, а й у спідничках, зі стрічками у волоссі. До півночі у закладі стає гамірно, заповнені усі зали. На танцювальному майданчику публіка веселиться під українські мотиви. Тут для гостей своя жива музика. Світлана Пустова у складі музичного колективу працює в торгово-культурному центрі «Княгині Ольги» вже півтора року. «Найкращий заклад», - каже вона. Розповідає, що гурт «Чорні вишиванки», учасницею якого вона є, зазвичай працює на ювілеях і персональних подіях, хоча на свята, тематичні вечірки учасники колективу також «роблять музику». Як ось на день Андрія. «Раніше наш гурт мав назву «Забава», але зараз ми змінили її на «Чорні вишиванки». Це пов’язано з тим, що наш музикант Андрій Шарко перебуває в зоні АТО. Щойно він повернеться, ми знову станемо гуртом із веселою назвою. На творчій ниві ми вже другий десяток років. Між іншим, 20 років тому я була першою дівчиною, яка співала на весіллях», - розповідає Світлана. Вона також ведуча конкурсів, тому підбадьорює людей активніше долучатися до розваг. Сьогодні тут і ворожать на долю: «Вдівець… молодець».
Хіт змінюється хітом, і присутні дають волю у танці. Тим часом у більш спокійній обстановці, у сусідньому залі, люди також збираються у компанії, щось обговорюють, сміються. Вочевидь, настрій святковий у всіх. Відвідувачка закладу Ірина каже, що їй приємна обстановка у «Княгині Ольги». Дівчина ходить сюди вже три роки. «Тут хороший персонал», - каже Ірина. До неї приєднується подруга Тетяна. «Ми поки не знайшли своїх половинок, тому не проти сьогодні й поворожити», - кажуть дівчата, демонструючи безіменні пальчики без обручок. «Беззаперечним плюсом «Княгині Ольги» є караоке і кальян», - переконані подруги. Тетяна додає: «Ми ще не співали, але хто зна, все попереду».
Наталія не так часто сюди ходить, але цьогорічне свято Андрія вирішила провести саме тут. «Обслуговування досить швидке, не зважаючи на те, що сьогодні багато людей», - каже вона. Жива музика, на думку відвідувачки, значно підвищує авторитет закладу, а під час співу в караоке можна по-справжньому відвести душу.
У третьому залі атмосфера ще інакша, тому є з чого вибрати. Якщо на танцювальному майданчику веселяться під рідне, народне, то тут обіцяють «пелюстками ніжних троянд застелити ложе». Та й не тільки. Співають в караоке, тому вибір зупиняється на піснях, які наспівуватиме кожен. А якщо не знає слів, то прочитає їх на екрані великими літерами. Ведуча караоке Дарина Гусєва – студентка Володимир-Волинського педколеджу та учасниця гурту «Весільна забава» з Устилуга. Яким чином юна дівчина вміє вдало поєднувати навчання і роботу, дивуються навіть викладачі. А Дарина відповідає словами Конфуція: «Обери собі роботу до душі – і тобі не доведеться працювати жодного дня у своєму житті». Вона самоучка, вокалом займається непрофесійно, але, як ми вже знаємо, робить це від душі. «Це не те, що моя робота, це моє захоплення, це ковток свіжого повітря», - натхненно каже дівчина. І віддає мікрофон тим відвідувачам «Княгині Ольги», які наважуються співати самі. Такі сміливці знаходяться, навіть більше, ви маєте шанс стати одним із них. І може, саме ви відкриєте в собі потенціал народної зірки Володимира-Волинського.
Аліна Зай, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі