У інфекційному відділенні ТМО Володимира завершуються ремонтні роботи

У інфекційному відділенні ТМО Володимира завершуються ремонтні роботи
У інфекційному відділенні ТМО Володимира завершуються ремонтні роботи

Як і було заплановано, до Нового року у центральному корпусі на вулиці Павлова, 20 Володимир-Волинського територіально-медичного об’єднання запрацює оновлене інфекційне відділення. Персонал відділення із так званої «червоної лікарні» переїде на другий поверх головного корпусу у приміщення, де раніше була жіноча консультація.
Нове відділення розраховане на 20 ліжкомісць (для дітей та дорослих). У ньому функціонуватиме централізована подача кисню відповідно до вимог НСЗУ. Комфортні умови тут будуть створені як для пацієнтів, так і для медичного персоналу: у палатах облаштовують санвузли та душові кабіни, а для медичних працівників обладнають зручні робочі кабінети та кімнату відпочинку.
У кожній палаті для знищення шкідливих мікроорганізмів, вірусів і бактерій встановлене кварцувальне обладнання, крім цього, палати оснащені кондиціонерами для встановлення комфортного температурного режиму.
«Завдяки тому, що інфекційне відділення тепер працюватиме у центральному корпусі лікарні, нам вдасться поліпшити надання вчасної і доступної медичної допомоги лікарями усіх спеціальностей. Лабораторні дослідження та інструментальна діагностика для пацієнтів відділення тепер будуть проводитися в основному корпусі без перевезення пацієнтів з «червоної лікарні» в центральний корпус, як це було раніше. Ми зможемо суттєво зекономити на енергоносіях і інших витратах, та що не менш важливо – забезпечимо доступність для маломобільних груп населення! Щоб створити подібні умови для пацієнтів і медперсоналу у корпусі лікарні по вулиці Генерала Шухевича, потрібно було б витратити значно більшу суму коштів, аніж ми спрямували на його переведення у головний корпус ТМО та капітальний ремонт у копусі №1», – зазначає генеральний директор КП «Володимир-Волинське ТМО» Тетяна Ващук.
Тож зараз майстри працюють над завершенням робіт та облаштуванням відділення: наводять лад у приміщенні після ремонту, складають меблі та завершують встановлення сантехніки, і вже незабаром відремонтоване відділення презентують для влади та представників засобів масової інформації.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: