У громадську раду при РДА прийняли нових членів і внесли пропозиції щодо формування бюджету на наступний рік

9 грудня відбулося засідання громадської ради при Володимир-Волинській РДА. Довга перерва між засіданнями пояснюється двома причинами: відсутністю секретаря і проведенням місцевих виборів. На порядок денний виносилися питання обрання секретаря (раніше цю функцію виконував службовець РДА Андрій Грищук, але був звільнений з роботи), виключення зі складу ради Анатолія Кублія у зв’язку з обранням його у депутати районної ради (згідно із законодавством, депутати не можуть бути членами громадських рад), прийняття нових членів, а також обговорення проекту районного бюджету на 2016 рік і внесення пропозицій.
На засіданні були присутні шестеро дійсних членів ради, заступник голови РДА Сергій Романюк та начальник фінансового управління РДА Олена Бондарук.
Отже, за одноголосної підтримки до складу районної ради увійшли Людмила Цикалюк, яка представляє Володимир-Волинську спілку промисловців і підприємців, та Сергій Опаленик – член Володимир-Волинського осередку ГО «Правий сектор». Також Сергія Опаленика було обрано новим секретарем громадської ради.
Із доповіддю про районний бюджет-2016 виступила Олена Бондарук, яка у простій та доступній формі розповіла про особливості формування кошторису на наступний рік, адже на території району було створено дві об’єднані територіальні громади – Зимненська і Устилузька, які матимуть автономні бюджети. Але через неврегульоване законодавство ще не проведена реєстрація цих об’єднань, відтак відкритим залишається питання з їхніми кошторисами. Після ухвали Верховною Радою нових законів, необхідно буде внести корективи у проект бюджету - і тоді вже подавати його на розгляд у районну раду.
Члени громадської ради виступили з пропозиціями закласти у районний бюджет витрати на підтримку тих громадських організацій, які працюють найактивніше, а також на фінансування програми «Власний дім», розвитку підприємництва та патріотичного виховання.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі