У Горичиві викрили рибних браконьєрів

У Горичиві викрили рибних браконьєрів
У Горичиві викрили рибних браконьєрів

На водоймах області тривають рибоохоронні рейди. Першого квітня спільно з офіцером Зимнівської територіальної громади перевірили водойми Володимир-Волинського району.
Під час рибоохоронної роботи на водному об’єкті, поблизу села Горичів Зимнівської сільської ТГ викрито грубе порушення правил рибальства, інформує Волинський рибоохоронний патруль
Викрито чотирьох громадян, які здійснювали вилов водних біоресурсів забороненим сітним знаряддям лову. Завдяки оперативним діям рейдової групи порушникам не вдалося завдати шкоди рибному господарству.
На осіб складено адміністративні протоколи за ч. 4. ст. 85 КУпАП. Матеріали справ готуються до передачі в суд для притягнення порушників до відповідальності. Заборонені знаряддя вилучено.
Того ж дня під час обстеження водного об'єкта, поблизу села П’ятидні Устилузької громади виявлено безгосподарське майно. З водойми вилучено 5 одиниць сітних знарядь лову. Складено акт виявлення безхазяйного майна, заборонені знаряддя вилучено.
Волинський рибоохоронний патруль вкотре закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства. Про порушення правил рибальства та порядку придбання чи збуту риби прохання терміново повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії» відомства: (067) 360 78 40.
Нагадуємо, з першого квітня розпочинається нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. Відповідно до Правил любительського та спортивного рибальства, під час нересту дозволяється виключно любительське рибальство однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега за межами нерестовищ.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: