У ДЮСШ Іванич проводитимуть заняття для населення

У ДЮСШ Іванич проводитимуть заняття для населення
У ДЮСШ Іванич проводитимуть заняття для населення

З ініціативи голови Іваничівської селищної ради Лідії Томашевської, днями відбулася зустріч з активними жителями Іваничів: із депутатом селищної ради Анатолієм Макаровим, Володимиром Рубаном, Олегом Ковальчуком, Миколою Каламуняком, Миколою Панасюком. У цій зустрічі також взяли участь заступник селищного голови з гуманітарних питань Оксана Рубан, начальник відділу освіти Іваничівської селищної ради Алла Наумук, в.о. директора КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» Іваничівської селищної ради Тетяна Кондратюк та тренер ДЮСШ, депутат селищної ради Іван Палій. Темою обговорення стало питання щодо можливості відвідування місцевими жителями спортивного залу для тренувань із волейболу та футболу. Про це інформують на сайті громади.
Оскільки запрацювало приміщення відновленого спортивного залу Іваничівської дитячо-юнацької спортивної школи і вихованці ДЮСШ мають змогу займатися спортом у новому залі, то це дало можливість надати послуги щодо занять спортом і для населення.
Керуючись постановою Кабінету Міністрів від 14.04.2009р №356 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами  фізичної культури і спорту, що утримуються за рахунок бюджетних коштів» та положенням платних послуг Іваничівської дитячо-юнацької спортивної школи, було вирішено надавати платні послуги у КЗ «Іваничівська ДЮСШ» Іваничівської селищної ради в позанавчальний час. Буде розроблено спеціальний графік цих тренувань. Уже із 1 січня вступить у дію проведення групових занять із фізичної культури та спорту з використанням матеріально-технічної бази ДЮСШ згідно з укладеними договорами з кожною особою на умовах плати помісячно (абонемент). Спортзал надається для використання з навчально-виховною метою, для залучення населення до зайняття спортом,  фізичного розвитку та готовий приймати усіх бажаючих займатися спортивними тренуваннями.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: