У дев’ятиповерхівці старий сміттєпровід став причиною пожежі

25 січня близько полудня до жительки Володимира-Волинського Раїси Нікуліної зателефонувала сусідка із тривожною новиною: в їхньому будинку, що на вулиці М.Старицького, пожежа. Жінка швидко прибігла додому, адже у квартирі перебував її 11-річний син.
Дев’ятиповерховий будинок був заповнений димом. На балконах жінка побачила сусідів, які повиходили на свіже повітря, на сходовому майданчику було неможливо дихати. Гасити полум’я прибуло дві пожежні машини. Раїса викликала також швидку та газову служби, а пізніше – працівників житлово-комунального господарства.
Провідний фахівець Володимир-Волинського МРВ У ДСНС України у Волинській області Олег Іовенко розповів, що загорання трапилося у приміщенні на першому поверсі, а дим досягнув верхніх поверхів. Причина та збитки наразі встановлюються. На місці події також працювала оперативна група відділку поліції.
Комірчиною на першому поверсі, що стала осередком вогню, володіє один із жителів будинку, через недбальство якого, ймовірно, і трапилася пожежа. За словами Раїси, власник користується приміщенням у житловому будинку без домовленості з ЖЕКом.
У комірчині відчувається сильний запах горілого, а на смітнику неподалік лежить почорнілий мотлох, який з неї винесли після пожежі. Виявилося, що джерелом загорання став сміттєпровід, куди власник приміщення складав речі. «Пожежа трапилася вдень. На щастя, люди досить швидко її помітили. Але що було б вночі, коли всі міцно сплять? Вогонь міг перейти на сушильні, де люди зберігають купу речей. Навіть страшно подумати. Комунальні служби мають укладати договори із власниками комірчин, інакше хто за це відповідатиме?» - резюмувала Раїса Нікуліна.
Аліна Зай, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі