У Білині з допомогою краденого газу вирощували вітаміни

Факт безоблікового споживання природного газу мешканцями с.Білин Володимир-Волинського району виявили працівники ПАТ «Волиньгаз». Самовільно приєднавшись до системи газопостачання, споживачі несанкціоновано використовували блакитне паливо для обігріву господарських будівель. Інформацію про виявлене порушення правоохоронці внесли до Журналу єдиного обліку, вирішується питання про відкриття кримінального провадження за фактом крадіжки газу.
З початку 2017р. ПАТ «Волиньгаз» посилило роботу щодо виявлення фактів крадіжок блакитного палива, які здійснюються споживачами за допомогою незаконних врізок до газопроводів та несанкціонованих відновлень газоспоживання і втручання в роботу лічильників. За допомогою нових методів у роботі із виявлення порушень уже цьогоріч встановлено значну кількість фактів незаконного споживання газу мешканцями області.
Під час відпрацювання населених пунктів, які приєднані до АГРС-Охнівка, спеціалістами газової компанії було встановлено, що група мешканців с.Білин самовільно приєдналося до газопроводу середнього тиску та, облаштувавши прихований підземний газопровід з використанням спеціального газового обладнання, незаконно споживала блакитне паливо для обігріву підсобного цеху та теплиці, площею близько 200 метрів квадратних, у якій вирощувалась редиска та розсада помідорів. За попередніми підрахунками, сума завданих збитків, яку доведеться відшкодувати порушникам, сягає близько мільйона гривень. Окрім того, за такі порушення законом передбачено і кримінальну відповідальність за ст.185 Кримінального кодексу України, що тягне за собою обмеження або позбавлення волі до п’яти років.

Розділ новин: 

Коментарі