У 51-ої бригади – новий командир

Новим командиром 51 ОМБР став офіцер ОК «Північ» полковник В’ячеслав Заболотний. Про це повідомив керівник регіональної прес-служби ЗСУ підполковник Володимир Скоростецький.
Як відомо, раніше волиняни вимагали відсторонення від обов’язків командира 51 ОМБР Павла Пивоваренка. Його, зокрема, депутати Володимир-Волинської райради звинувачували у зневажливому ставленні до військовослужбовців та загибелі підлеглих через непрофесійні дії командира.
Нагадаємо, 51-ша механізована бригада зазнала величезних втрат у котлі під Іловайськом.
До речі, бійці бригади вимагали повернути попереднього командира Володимира Яцківа, якого зняли, на їхню думку, безпідставно після трагічних подій під Волновахою.
Разом із тим, голова Волинської ОДА Володимир Гунчик наголосив, що ситуація з 51-ою ОМБ досі складна.
«Ситуація у 51-й окремій механізованій бригаді допоки непроста, однак формування вже поза зоною бойових дій. Надалі триває робота, аби концентрувати бригаду та відправити військових у відпустки та на ротацію», – сказав Гунчик.
Він також наголосив, що одне з головних завдань влади – створення умов, щоб військові могли швидко отримати хоча б мінімальну реабілітацію, як фізичну, так і психологічну. А також зробити все, щоб формування мало належну матеріально-технічну базу. Пропозиції щодо цього Володимир Гунчик обіцяв найближчим часом озвучити в Міноборони України.
Джерело: Слово Волині.

Розділ новин: 

Коментарі