Тварини в цирку – поза законом. Та у Володимирі про це не знають

Нещодавно у Володимирі-Волинському стався скандал через гастрольний цирк. Для того щоб прорекламувати виставу у шапіто, циркачі декілька днів поспіль водили вулицями міста багатотонну тварину. І це відбувалося попри заборону пересувних цирків з тваринами, яка вже більше місяця діє на території України. Проте діти створили натовп та обступили слона, аби його сфотографувати. Бідолашна тварина була схожа на робота. Здавалося, що через втому вона йшла за дресирувальником «на автоматі». Місцеві активісти та зоозахисники забили на сполох.
За тиждень до приїзду цирку у Володимир у міській раді видали дозвіл на розміщення цирку в межах міста. Коли журналісти прийшли у міськраду із запитаннями і щоб показати закон, їм відповіли, що про цю поправку, підписану Президентом ще місяць тому, не знають. Але пообіцяли, що наступного разу вже не дозволять циркам із тваринами проводити вистави у нашому місті.
Та на цьому історія про слона не завершилася. У сусідньому місті Ковель, вочевидь ніхто із влади про закон не в курсі. Там слон взагалі втік з цирку та вільно гуляв по місту, створюючи затори і небезпечні ситуації на дорогах.
Підготував Олексій Біянов

Розділ новин: 

Коментарі