Турагенція «JoinUP!» - приємний відпочинок за найвигіднішими цінами

!».
Агенція вже близько десяти років працює на ринку туристичних послуг України, отже, добре знає вподобання клієнтів і кожному допоможе підібрати варіант відпочинку до душі, на будь-який смак та гаманець. А що особливо приємно, цей туроператор вирізняється найкращим у країні співвідношенням «ціна-якість».
Засновниця бюро подорожей «JoinUP!» Людмила Матвійчук пропонує скористатися можливістю раннього бронювання літніх напрямків відпочинку. Переваги такого бронювання очевидні. Це найвигідніша ціна туру та ще й можливість розрахунку частинами. І тоді нас чекають незабутні автобусні тури країнами Європи, пляжний відпочинок біля теплих морів у Туреччині, Єгипті та багатьох екзотичних куточках світу. А нещодавно до послуг клієнтів відкрилося ще два нові та цікаві напрямки – авіатури в Албанію і Китай.
Тож не відмовляйте собі у задоволенні гарно відпочити, оздоровитися, збагатитися новими враженнями! Завітайте в турагенцію «JoinUP!» за адресами: м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 21; м. Ковель, вул. Лесі Українки, 11-а. І ваша мрія стане реальністю
Довідки за телефонами: (03342) 2-05-29; (050) 98-158-72; (063) 43-600-43. www.joinup.ua
Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі