Триває підготовка до ювілейного фестивалю «Коровай-сузір’я»

Цьогоріч восени проходитиме 10-й фестиваль «Коровай-сузір’я». Яким має бути захід, що так полюбився жителям міста, району та гостям нашого краю, обговорювали на черговому засіданні оргкомітету у Володимир-Волинській РДА.
Цього разу етномайданчики представлятимуть на фестивалі Устилузька та Зимнівська об’єднані громади. Кожен із них працюватиме за власним сценарієм. Тож їхнім керівниками слід визначитися, чим частуватимуть та розважатимуть гостей.
Традиційно на фестивалі свої витвори представлять найкращі коровайниці, вишивальниці, гончарі та представники інших ремесел з міста і району.
У рамках дійства традиційно відбудеться ярмарок сільськогосподарської продукції, на який будуть запрошені відомі виробники з різних регіонів. Планується виїзна торгівля закладів харчування, з допомогою якої відвідувачі фестивалю зможуть смачно перекусити.
У стадії розробки програма для дітей, яка має бути цікавою та насиченою, з аніматорами. Неабияк розважитися матимуть можливість і чоловіки, якщо візьмуть участь у богатирських іграх, що включатимуть змагання з перетягування автомобіля, гирьових видів спорту та іншого. Народні умільці проведуть майстер-класи, де кожен бажаючий зможе навчитися виготовляти вироби декоративно-прикладного мистецтва. Також у програмі фестивалю передбачається багато конкурсів та розваг, виступи фольклорних колективів. Тож цьогорічний фестиваль матиме оновлений вигляд та обіцяє бути ще цікавішим за попередні.
Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі