Триває передплата на газету «Місто вечірнє»!

Шановні читачі! Передплата на нашу газету триває. Нагадуємо вам, що для того, аби взяти участь у розіграші* цінних подарунків, вам потрібно виписати газету на рік і надіслати копію квитанції у редакцію. Передплатники, які в числі перших випишуть газету, братимуть участь у наступних трьох розіграшах.*
21-річна Тетяна Субботіна із с.Селець – одна із перших передплатниць жовтня. Вона читає газету, перебуваючи у декретній відпустці. У Тетяни підростає донечка Ліза, якій зараз 6 місяців. Улюбленої рубрики у молодої жінки немає, однак приємно зазначити, що газету вона читає повністю. «Я взагалі дуже люблю читати», - каже Тетяна.
За минулий тиждень до передплатників нашої газети приєдналися Галина Сапіга (c.Чесний Хрест), Марія Захарчук (с.Селець), Галина Петрова (с.Селець), Надія Цимбалюк (с.Селець), Людмила Гусак (с.Селець), Тетяна Козак (с.Селець), Юлія Камінна (с.Селець), Віктор Баранюк (с.Вощатин), Зінаїда Бакун (с.Селець), Марія Музика (с.Селець), Світлана Мацьоха (с.Ласків), Катерина Кравчук (с.Ласків).

Розділ новин: 

Коментарі