Триває передплата на газету «Місто вечірнє»!

Шановні читачі! Нагадуємо вам, що продовжується передплата газети на наступний рік! Щодня кореспонденти газети готуватимуть для вас актуальні новини, журналістські розслідування, цікаві статті на різноманітну тематику, розповіді про наших земляків.
Тільки для вас, шановні сільські передплатники, ми і наші меценати приготували чудові призи – потрібні в господарстві речі, побутову техніку, яку ви можете виграти*.
Розіграш* цінних подарунків проводитиметься щомісяця. Щоб взяти у ньому участь, потрібно передплатити газету на рік і надіслати квитанцію у редакцію.
Першими читачами, які передплатили наше видання, стали одночасно п’ятеро мешканців села Селець – Вавринюк Віра, Глова Марія, Засадко Мирослава, Милисюк Зінаїда і Субботіна Тетяна. Редакція шляхом відбору наосліп провела жеребкування за участю першокласника Дмитра Баюри.
В номінації «Перші передплатники» місця і призи розподілені наступним чином:
1місце Засадко Мирослава Вікторівна - набір каструль.
2 місце Субботіна Тетяна Русланівна - чайний сервіз;
Милисюк Зінаїда Іллівна - сковорідка.
3 місце Глова Марія Павлівна - салатниці;
Вавринюк Віра Василівна - десертний набір.
За останні дні до передплатників «Міста вечірнього» приєдналися Сергій Решитюк (с. Хобултова) , Марія Легкобит (с. Чесний Хрест), Галина Грубисюк (c.Селець), Надія Глова ( с. Чесний Хрест), Ірина Савчук (с. Чесний Хрест).
Читачі, які вже передплатили газету «Місто вечірнє», братимуть участь в розіграші* призів тричі: в листопаді, грудні і в підсумках підписки на 2016 рік. Отож, не упустіть свій шанс! Передплатіть улюблене видання! Хай вам щастить!
Телефон для довідок 3 – 81 – 31. Редакція газети.
*Під словом «розіграш», «виграш» треба розуміти придбання товарів за акційними цінами.

Розділ новин: 

Коментарі