«Тільки разом ми зможемо досягти високих результатів і йти вперед»

Нещодавно в Палаці культури міста гірників при підтримці міського благодійного Центру допомоги військовослужбовцям, яким керує Борис Бабійчук, відбувся звітний благодійний концерт ансамблю бального танцю «Перлина» з НВК «Школа №1-колегіум», присвячений 15-й річниці колективу. Створений ансамбль був у Володимир-Волинському будинку школяра, а після реорганізації позашкільних установ продовжив роботу в Центрі позашкільної освіти княжого міста. Згодом юні танцюристи перебралися в Нововолинськ. Колектив неодноразово брав участь і перемагав у різноманітних всеукраїнських, обласних і міських класифікаційних змаганнях спортивного танцю. За цей час він побував із концертними програмами в Луцьку, Львові, Хмельницькому, Івано-Франківську, Рівному, Києві, Євпаторії, Севастополі й навіть у польському місті Грубешов. Зараз, у зв’язку з ситуацією у країні, географія поїздок «Перлини» звузилася до Західної України.
Готуючись до свого ювілейного концерту, діти кілька тижнів сумлінно відпрацьовували кожен рух, переживаючи, щоб усе вдалося. У програмі концерту були танці як усього ансамблю, так і окремих пар. Оплесками вітали глядачі справді зірковий танець «Сфотографуй зірку» (ча-ча-ча) і «Згадати молодість» у виконанні Романа Зінюка та Ольги Яриніч, пристрасну і романтичну румбу та елегантний повільний вальс у виконанні Максима Шабаса і Катерини Микулич – найдоросліших танцюристів «Перлини». Припав усім до душі й емоційний номер «Несподівана зустріч», який поєднав у собі всі танці європейської програми (повільний вальс, танго, віденський вальс, квікстеп). Його продемонстрували Дмитро Шворак та Настя Ващук. Середня група колективу (Роман Зінюк, Ольга Яриніч, Максим Степанчук, Іван Бречко, Світлана Климко, Артем Козак, Діана Калюхович, Станіслав Кухарук, Вікторія Пікарук, Марія Синякова, Роман Храпчун та Анна Мацьоха) виконала танцювальний калейдоскоп та ча-ча-ча.
-Мені як тренеру особливо цікаво було працювати з наймолодшими учасниками ансамблю, які підготували номер «Перші кроки», - розповідає керівник танцювального колективу Ірина Ніколенко. – Це були дійсно перші кроки на сцені для Богдана Ніколенка, Діани Булди, Владислава Тимощука, Каріни Дмитрук, Максима Малюха, Анастасії Процької, Георгія Гапончука, Вікторії Каренги, Дмитра Нероди та Анни Степанчук, перші хвилювання, перші посмішки і перша перемога над собою. Діти зізналися, що в ансамблі їм танцювати легше, ніж у парі, оскільки відчувають підтримку одне одного. Я ж вважаю, що в кожної дитини є талант до танців, але цього замало. Щоб талант розцвів і засяяв всіма кольорами, потрібно багато працювати і вчитися володіти своїм тілом та емоціями, менше себе шкодувати й самовіддано та наполегливо йти до своєї мети. І дуже важливо, щоб це розуміли і самі діти, і їхні батьки. Тільки разом ми зможемо досягти високих результатів та йти вперед.
На завершення концерту весь ансамбль, до якого приєдналися Юліана Шевчук, Дарина Харів, Володимир Іщук, Марк Хільчук, виконав віденський вальс, продемонструвавши своє захоплення танцем і любов до глядачів.Як продовження цього номера прозвучала українська пісня про рідний край у виконанні Любові Франчук, а учасники ансамблю в жовто-блакитних костюмах з кульками в руках аплодували глядачам.
Усі зібрані за концерт кошти діти, самі виявивши бажання, передали на потреби воїнів АТО. У подарунок вони отримали пам’ятні листівки.
Тренер та всі учасники концерту висловлюють щиру вдячність директору школи-колегіуму Сергієві Морозу та батькам танцюристів за підтримку і допомогу у проведенні заходу.
Валентина Савчук, м.Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі