Теплоенерго у Володимирі автоматизовує роботу котельні

Теплоенерго у Володимирі автоматизовує роботу котельні
Теплоенерго у Володимирі автоматизовує роботу котельні

На комунальному підприємстві «Володимир-Волинськтеплоенерго» працюють над запуском пілотного проекту, що покликаний автоматизувати роботу котелень та здійснювати моніторинг і управління ними дистанційно.
Робота котельного обладнання без безпосереднього перебування працівників дозволить суттєво зекономити видатки, і тим самим, зменшити вартість теплопостачання для мешканців Володимира-Волинського.
Про це інформує директор підприємства Сергій Коба у фейсбуці.
Донедавна, працівники теплоенерго вручну регулювали теплову потужність та мережні насоси на усіх 18-ти діючих котельнях міста, а тепер щонайменше на одній котельні усі ці функції у цілодобовому режимі буде виконувати диспетчерська система.
Автоматизація роботи котелень відбуватиметься поступово. Перша котельня, яка стане пілотним проектом, розташована на вулиці 20 липня, 21-К у Володимирі-Волинському.
Робоче місце диспетчера буде обладнане персональним комп’ютером зі спеціалізованим програмним забезпеченням та засобами зв’язку з котельнями. Проведення усіх робіт планується власними можливостями підприємства.
Запуск першої котельні, яка працюватиме автоматизовано, планується з нового опалювального сезону 2021-2022 років.
Після запуску та аналізу роботи автоматизованої котельні на вулиці 20 липня, 21-К, підприємство буде розглядати можливість автоматизації й інших котелень КП «Володимир-Волинськтеплоенерго».
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: