Таємний бік блогерства

Настали часи, коли діти перестали мріяти про космонавтику, інформаційні технології та навіть спорт. Типова ситуація в сім’ях:
-Синку, ким ти хочеш стати?
-Блогером, мамо.
Та й думай потім, що воно таке. Щоб стати блогером, потрібно (ці пункти з‘явилися після ознайомлення із творчістю нашого діяча):
1.Залишити всю людяність. Після спілкування з представником цього виду діяльності одразу стало зрозуміло, що це за професія і з чим її їдять. Людина, яка позиціонує себе як «хлопець із села». Насправді це все – просто маска.
2.Погана слава – теж слава. Отож ближче до нашого шановного блогера. На інтерв’ю його не кликали, листуватися не запрошували, а він взяв і «запросився» сам. Олена Гурко, блогер-початківець, побачила у свого колеги звернення до підписників із проханням зібрати кошти на фотоапарат. Дівчина висловила обурення у своєму профілі в Instаgrаm. Вона навіть запропонувала, на що слід справді збирати гроші: на лікування хворим дітям. Якимось чином це все дійшло до славнозвісного блогера. Далі переписка. Дуже цікава, з нецензурною лексикою, переходом на особистості. Опубліковано її тут не буде, оскільки є відповідний закон «Про таємницю листування». Між іншим, це настільки зачепило хлопця, що він зняв пряму трансляцію, де всіляко поливав брудом Олену. «Дуже прикро. Я не рахую чужі гроші, не зважаю, хто і скільки заробляє. Люди шкодують гроші для волонтерів, а не шкодують на «самодурів», які хочуть купити фотоапарат. Цей блогер написав мені сам, хоча у своїй публікації я імені не зазначала. Я думала, що він розумний, начитаний. Побачила, що пише без ком, а потім взагалі оперував матами».
“Я публікувала все на своїй сторінці. Навіть не очікувала, що мене підтримає стільки людей! Були й ті, хто писав: «Як так хайпити на відомого блогера?!» Наступного дня навіть запитали, чи він не приїжджав до мене додому. Мені дуже приємно. Дякую за підтримку!» – ділиться дівчина.
3.Маніпулюй. Втирайся в довіру. Ну і що з того, що блогери гарно заробляють. Потрібні фотоапарат, автомобіль або квартира? Можна ж зібрати з людей, які отримують у десятки разів меншу платню. Найцікавіше те, що багато хто на це ведеться, відправляє кошти. Замість того, щоб допомогти справді тим, хто цього потребує. Друзі, ваш герой насправді – протилежність своєму образу. Він грає на емоціях. Своєю маскою «хлопця із села» втирається в довіру. А люди тільки радіють від того. Залишається сподіватися, що добро у блогерстві невдовзі стане популярним і модним, а задасть цей тренд наша землячка Олена Гурко. Прохання до людей: ретельно обирайте, за ким стежити та чи справді ця людина варта вашого часу і уваги.
Блогерами називають людей, які ведуть блог. Блог – це сайт, головний зміст якого – записи, зображення чи мультимедіа, що регулярно додаються. Для блогів характерні короткі записи тимчасової значущості.
Хайп – шум, ажіотаж, гучна реклама, у тому числі обман, емоційне збудження.
Дарія Михайлова, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі