Танкісти 14-ої окремої механізованої бригади стали кращим взводом в Україні

Танкісти 14-ої окремої механізованої бригади вибороли перемогу у змаганнях «Кращий танковий взвод Збройних сил України», які пройшли напередодні Дня танкіста. Взвод танкового батальйону нашої бригади під командуванням капітана Романа Багаєва на Чернігівщині, де проходив конкурс, змагався з танкістами високомобільних десантних військ та військово-морських сил ЗСУ. Програма змагань передбачала швидкісну стрільбу з пістолета, снайперську – з танків, виклик вогню артилерії, танкову карусель та чимало іншого. І наші танкісти впевнено підтвердили звання кращих, продемонстрували звитягу, незламність, досвід, вміння і знання, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ у Фейсбук.
Переможці отримали перехідний кубок та сертифікат на 100 тисяч гривень з рук начальника Генерального штабу – головнокомандувача Збройних сил України генерала армії України Віктора Муженка.
Танкісти нашої бригади тричі загалом (2013 р.) і двічі поспіль, у 2016 та 2017 роках виграли змагання на кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних сил України. А відтепер вони – дворазові переможці змагань на «Кращий танковий взвод Збройних сил України». Минулого 2016-го року наші танкісти, здобувши це звання, вперше в історії незалежної України з честю та гідністю представляли українське військо на танкових змаганнях НАТО «Сильна Європа» в Німеччині. Міжнародні змагання чекають на них і в майбутньому.
Підготувала Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі