Талановитий президент школи

Правильно кажуть: якщо людина талановита, то талант у неї багатогранний. Однак вона повинна ще зуміти розвинути в собі цей дар, відшліфувати свої здібності та правильно розпорядитися ними з користю для себе і для людей.  Але вдається це далеко не всім і не відразу. Проте моя співрозмовниця Анастасія Смаль доводить, що насправді можна мати таланти різних типів одночасно. Це надзвичайно позитивна людина, яка заряджає оточуючих своїм настроєм. Також вона є генератором ідей і прикладом рішучості. Саме через це її обрали президентом ЗОШ №2. Одинадцятикласниця поєднує в собі різноманітні таланти: складання поезій, гра на гітарі, спів і малювання. Останній дівчина почала досить інтенсивно розвивати, навіть створила сторінку в одній із соціальних мереж, де демонструє власну творчість. У своїх роботах Анастасія виражає сміливість думок і свободу світогляду.
У юної художниці виробився індивідуальний стиль. Просто передавати риси обличчя у портретах дівчині стало замало. Тепер вона зображає людей на різному фоні, наприклад, космос, фрукти й різноманітні абстракції. Це новий подих сучасного мистецтва.
Дізнавшись про Настин талант, усі знайомі, незнайомі та друзі почали звертатися із проханням намалювати саме їхні портрети. Художниця нікому не відмовляє, адже тільки вчиться. Їй цікаві всі та кожен. Чи не з’явилось у вас бажання звернутися до дівчини з таким проханням?
Можливості фантазії художниці необмежені, тому вона вирішила розширити коло своїх робіт: малювати не лише знайомих і друзів, а ще й знаменитостей.
Анастасія написала портрет жінки, яка для неї є наближенням до ідеалу. Це відома українська модель, ведуча проекту «Супермодель по-українськи» Алла Костромичева. Після виконання портрета дівчина виклала свою роботу в одній із соціальних мереж. Яким же було здивування дівчини, коли Алла оцінила її портрет Це була нова хвиля віри в себе та свої сили.
Нещодавно за сприяння класного керівника Людмили Шандерик Настя відкрила дебютну виставку у рідній школі.
Учні з цікавістю розглядали творчість талановитого президента школи.
Проте серед світлих робіт цієї дівчини можна побачити портрет молодиці, що стікає кров’ю. Ми запитали в Анастасії, що ж змусило її написати цю картину в червоно-чорних кольорах, на що вона відповіла:
-Справа у тому, що рідна ненька-Україна за останні роки бачила велику кількість крові наших бійців. А чорний... Він символізує стан душі нашого населення, невпевненість у завтрашньому дні, пітьму. Але я мрію намалювати Україну синьо-жовтими фарбами. Для мене сьогоднішні події – як гра у шахи між двома правителями. А прості люди – це лише пішаки. Вони грають за амбіції високопосадовців і за це виходять із гри – платять життям.
Дарія Михайлова, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі