Володимирська громада

У Володимирській громаді оновлено штат муніципальної варти

У Володимирській громаді оновлено штат муніципальної варти
У Володимирській громаді оновлено штат муніципальної варти

Оновлений штат муніципальної варти Володимирської міської ради, який зараз налічує 10 працівників, відновив роботу інспекторів з паркування. Нині муніципали щодня здійснюватимуть рейди щодо  дотримання правил паркування у найбільш проблемних місцях, зокрема у центрі міста.

Пенсіонери Володимирської громади отримали продуктові набори

Пенсіонери Володимирської громади отримали продуктові набори
Пенсіонери Володимирської громади отримали продуктові набори

16 вересня працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Володимира у межах проєкту «Надзвичайне реагування на підтримку дітей, постраждалих від збройних конфліктів, шляхом грошових переказів територіальним громадам, що включені до Ініціативи «Громади, дружні до дітей та молоді» передали одиноким пенсіонерам та сім’ям з вразлив

Жителів Володимирської громади закликають вчасно проходити профілактику захворювнь

Жителів Володимирської громади закликають вчасно проходити профілактику захворювнь
Жителів Володимирської громади закликають вчасно проходити профілактику захворювнь

У  межах проєкту «Разом задля здоров’я жителів Володимира-Волинського та Цвікау» згідно програми NAKOPA, який реалізовує Володимирська міська рада, для мешканців громади та відвідувачів ТМО  розробили та роздали інформаційні буклети, що допомагають в інформуванні щодо профілактики та раннього виявлення онкологічних захворювань.

Кращі школярі Володимирської громади отримуватимуть стипендію міського голови

Кращі школярі Володимирської громади отримуватимуть стипендію міського голови
Кращі школярі Володимирської громади отримуватимуть стипендію міського голови

22 учнів і студентів загальноосвітніх та навчальних закладів Володимир-Волинської громади отримуватимуть цього року щомісячну стипендію. Відповідні сертифікати талановитим юнакам та дівчатам вручив міський голова Ігор Пальонка у залі засідань Володимирської міської ради.

Привітали з Днем фізкультурника спортивний актив Володимирської громади

Привітали з Днем фізкультурника спортивний актив Володимирської громади
Привітали з Днем фізкультурника спортивний актив Володимирської громади

Напередодні Дня фізичної культури і спорту міський голова Ігор Пальонка провів зустріч з фізкультурно-спортивним активом громади, аби привітати з прийдешнім професійним святом та подякувати за їхній внесок у розвиток спортивної галузі.

Чотирьом мешканкам громади Володимира вручили нагороди «Мати-героїня»

Чотирьом мешканкам громади Володимира вручили нагороди «Мати-героїня»
Чотирьом мешканкам громади Володимира вручили нагороди «Мати-героїня»

7-го вересня у приміщенні Володимирської міської ради чотирьом мешканкам громади, яким Указом Президента України присвоєно звання «Мати-героїня», вручили відзнаки та квіти.
Про це інформують на сайті міста.

Дітей Володимирської громади, чиї батьки захищають Україну, у закладах освіти харчуватимуть безкоштовно

Дітей Володимирської громади, чиї батьки захищають Україну, у закладах освіти харчуватимуть безкоштовно
Дітей Володимирської громади, чиї батьки захищають Україну, у закладах освіти харчуватимуть безкоштовно

8-го вересня на позачерговому засіданні виконавчого комітету Володимирської міської ради прийняли низку рішень щодо харчування учнів та дошкільнят.

У Володимирі вшанували пам’ять захисників громади

У Володимирі вшанували пам’ять захисників громади
У Володимирі вшанували пам’ять захисників громади

29 серпня міський голова Ігор Пальонка долучився до заходів до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Педагоги Володимирської громади підбили підсумки минулого року і окреслили плани на майбутнє

Педагоги Володимирської громади підбили підсумки минулого року і окреслили плани на майбутнє
Педагоги Володимирської громади підбили підсумки минулого року і окреслили плани на майбутнє

29 серпня у культурно-мистецькому центрі відбувся традиційний освітянський захід, який щорічно проходить перед початком нового навчального року –  серпнева конференція педагогічних працівників.

У Володимирській громаді обстежували екосистеми задля уникнення пожеж

У Володимирській громаді обстежували екосистеми задля уникнення пожеж
У Володимирській громаді обстежували екосистеми задля уникнення пожеж

29 липня робоча група із запобігання виникнення пожеж провела профілактично-роз’яснювальну роботу щодо запобігання виникнення пожеж у природніх екосистемах Володимир-Волинської територіальної громади. Минулого тижня на оперативній нараді керівників структурних підрозділів міський голова Ігор Пальонка доручив профільному начальнику відділу зібрати відповідну робочу групу.