У Володимирі відбувся урочистий захід
Опубліковано Юлія Гордієнко-... 25/09/2023 - 19:06У Центрі позашкільної освіти міста Володимир відбулось святкове дійство до Дня позашкілля.
Захід проходив 25 вересня. До урочистостей приєднався заступник міського голови Андрій Гудим. Про це пишуть на сторінці міської ради.










