Для вчителів загальнооосвітніх шкіл Володимирської громади закуплять ноутбуки
Опубліковано Юлія Гордієнко-... 06/05/2021 - 23:24Цьогоріч вчителі загальноосвітніх шкіл нашої громади, котрі працюють з дітьми дистанційно, отримають ноутбуки для роботи. На такі цілі Волинська область отримала державну субвенцію у розмірі 34 мільйони гривень, частину з яких спрямують на закуплю оргтехніки і для вчителів володимирських шкіл.










