Мешканка Малі народила відразу дев’ятьох дітей
Опубліковано Юлія Гордієнко-... 09/05/2021 - 00:02Мешканка Малі, 25-річна Халіма Сіссе, народила відразу дев’ять дітей – на двох більше, ніж лікарі виявили на УЗД, передає УНН з посиланням на BBC.
Мешканка Малі, 25-річна Халіма Сіссе, народила відразу дев’ять дітей – на двох більше, ніж лікарі виявили на УЗД, передає УНН з посиланням на BBC.
У квітні 2021 року в пологовому відділенні комунального підприємства «Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання» з’явилося на світ 43 дитини.
Як повідомили у ТМО, серед немовлят – 23 хлопчики та 20 дівчаток.
Загалом від початку цього року у Володимирі-Волинському народилося 197 діток.
У Міносвіти України сказали, що новий навчальний рік і можливе дистанційне навчання з вересня 2021 року буде залежати від епідемічної ситуації в країні.
Водночас до кінця поточного навчального року також не виключена «дистанційка», передає «РБК-Україна».
На Волині двох дітей госпіталізували з алкогольним отруєнням.
Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.
Так, 2 травня п’яний 14-річний лучанин потрапив в обласну дитячу лікарню. Окрім цього, у хлопця діагностували забої.
У Володимирі-Волинському 27 квітня, близько 19:15, місцеві жителі помітили дітей на даху одного з будинків на вулиці Незалежності, підлітки розважалися на самому краю будинку, наражаючи своє життя небезпеці.
Про це вони написали і виклали відео у фейсбук на сторінці Твій Володимир.
У Зимнівській громаді Володимир-Волинського району правоохоронці перевірили сім’ї ромської національності у яких проживають діти.
Про це повідомляє Володимир-Волинський районний відділ поліції.
Триває онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав».
Його тема – «Протидія булінгу», інформують у Володимир-Волинському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Відбулась робоча зустріч з представниками технічного бюро “A-SKILL” щодо співпраці в напрямку адаптації харчування у закладах освіти громади за системою HASSP.
На зустрічі були присутні заступник міського голови Андрій Гудим, а також – юрист, представник технічної служби та менеджер технічного бюро “A-SKILL”.
12-го квітня у Володимирі-Волинському на пункті роздільного збору сміття, що на території колишнього консервного заводу, нагородили наймолодших екосвідомих мешканців міста. Інформує видання Буг.
У Володимирі-Волинському у матері, яка не виконувала своїх обов'язків та зловживала алкоголем, вилучили трьох дітей.
Про це інформують на сторінці Володимир-Волинський районний відділ поліції у фейсбуці.