«Ситуація із захворюванням дітей на грип знаходиться під постійним контролем»

26 січня відбулась щовівторкова нарада у міськвиконкомі з керівниками відділів. Серед поточних питань, які обговорювалися, особливо акцентувалося на проблемі стоянок приватного автотранспорту біля центрального ринку. Міський голова Петро Саганюк вказав на необхідність письмового звернення до начальника обласного відділення МВС про направлення дорожньо-патрульної служби. Начальнику фінансово управління Тетяні Шибирин зауважено про негайну виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери. У місті склалася невизначена ситуація з ПТУ, яке переведено на міський баланс, але це ще документально не підтверджено, а тому працівники училища залишилися без зарплати. Всім відділам рекомендовано визначитися з обсягом робіт на весняно-літній період.
Під час зустрічі з представниками місцевих ЗМІ очільник міста дав відповіді на наступні питання:
- Збігає перший місяць року. Які з’явились завдання на рік?
- Якби був порядок в державі, було б менше проблем. Нині в міській казні 20 мільйонів гривень. Це досить для нормального функціонування міста. Але немає субвенцій з держави на медицину та освіту і є загроза, що освітяни і медики не отримають вчасно зарплату. Фінансування ПТУ передбачено на 5 місяців. Але немає відповідної документації, а тому ми не можемо цей заклад фінансувати. Обговорювали це питання на зборах асоціації міст. Є пропозиції фінансувати з обласного бюджету.
- В Інтернеті було повідомлення, що Луцький міський голова буде звітуватися перед громадою. Чи плануєте подібний звіт ви?
- Не раніше березня. Багато ще не вирішених питань.
- Чи передбачені уже витрати з нового бюджету?
- Ще не прийнятий бюджет області. Передбачається субвенція для міста.
- Чи не варто було б запровадити профілактичний карантин в навчальних закладах?
- Якщо піти на такі міри, де гарантія, що потім не виникне спалах епідемії. Ситуація із захворюванням дітей на грип щоденно знаходиться під контролем.
Антоніна Булавіна м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі