Святкуванню Дня села у Красноставі не стала на заваді навіть злива

12 липня у день святих апостолів Петра і Павла у Красноставі відбулося свято села. На заваді веселощам і розвагам не стала навіть гроза. Люди зійшлися на урочистий концерт, який відбувся в місцевому будинку культури. Для присутніх на святі звучали пісні у виконанні народного аматорського фольклорного колективу «Джерело» і вокального колективу «Вербиченька». Також під час святкового концерту були нагороджені іменинники села, подружні пари, які святкували свій ювілей, найстарші та наймолодші жителі Красностава та активісти і трударі.
Для любителів спорту організатори влаштували турнір з волейболу. Місцеві діти мали змогу взяти участь у спортивних естафетах. Переможці отримали солодкі призи.
Також на святі кожен міг посмакувати кулішем, який готували представники торгової марки «Епікур» і Володимир-Волинського лісгоспу. Ще частували смачною юшкою і запеченим на вогні баранцем.
Для жителів Красностава була організована особлива забава. Біля клубу встановили височезний стовп. Наверху стовпа почепили невеличкі мішечки з грошовими винагородами. Кожен міг вилізти на стовп і виграти немаленьку суму.
Олексій Біянов, с. Красностав, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі