Священики відвезли пасхальні гостинці на Рівненський полігон

Пасхальні гостинці мобілі­зованим солдатам, що нині проходять бойове злагодження ­на Рівненському полігоні, від­­везли священики УПЦ КП. По­їздку, яку очолив Володимир-Волинський міський декан протоієрей Юрій Пилипець, здійснили 17 квітня.
­Також до поїздки на Рів­ненський полігон долучився заступник голови Володимир-Волинської районної ради Павло Карпюк, який сприяв доставці великодніх гостинців.
За кілька днів хлопці, що ­проходять бойове злагоджен­ня на Рівненському полігоні, вирушать на схід, тож для них важливе кожне добре слово та спільна духовна молитва. Після молитви та настановчих слів священики окропили солдатів свяченою водою й побажали ­повернутися живими та здоро­вими до рідних домівок.
­Військове командування по­­лігону провело для гостей не­­велику екскурсію. Зокрема по­казали польові душові кабінки, ­в яких мобілізовані мають змо­гу митися після навчань.
­Важливою для духовної під­тримки та моральної стійкості є ­і польова капличка, у якій сол­дати моляться та отримують благословення на служіння українському народу.
­Загалом, за словами волон­­терів, бойовий дух мобілізо­ваних є надзвичайно високим і кожен з них готовий служити ­Україні, адже знає, що він бо­­ронить свою країну від росій­ського агресора.
Ярослава Вознюк, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі