«Своїми успіхами ми перш за все завдячуємо своїм працівникам»

90-ті роки минулого століття видалися не солодкими для українського суспільства.  Поряд зі світлими надіями на майбутнє, які були викликані здобуттям незалежності, в життя українців прийшли і численні матеріальні та моральні проблеми. Не обминули вони і подружжя Любові та Володимира Касьянових. Любов Йосипівна, педагог за фахом, 16 років працювала вихователем у дитячому садочку №6. Володимир Петрович закінчив машинобудівельний технікум у Митищах. Життя диктувало свої правила.  Це був час, коли багато хто з волинян залишав обрану в юності професію і долучався до іншого виду діяльності, найчастіше – торгівельного. У подружжя Касьянових виникло бажання відкрити магазин. За словами Любові Йосипівни, можливо, прокинулися гени, адже її батько тривалий час працював у торгівлі й дуже любив свою роботу.
-Це був 1996 рік, - пригадує Любов Йосипівна. – Я була молода , нерішуча, боялася мати справу з установами, з документами. Дуже вдячна своїй матусі Галині Гаврилівні, яка взяла на себе всі ходіння по відповідних інстанціях, підписання документів. Ми орендували найдешевше приміщення, яке тоді здавалося. Воно займало 27 квадратних метрів. Саме тут і знаходиться наша «Заграва». Назва магазину, яку ми обрали, пов’язана зі сходом сонця, з ранковою зірницею. Вона виявилася влучною, і зірниця освітила наш шлях.
-Нині магазин займає 87 квадратних метрів, - доповнює дружину Володимир Петрович. – Не буду характеризувати наші товари, бо сьогодні ми говоримо про наш колектив, якому перш за все завдячуємо своїми успіхами. Це відповідальні та  сумлінні жінки, які стали обличчям нашого магазину.
Персонал закладу – це і «ветерани» Олена Юрченко, Світлана Франчук, Людмила Доровських, Тетяна Столярчук, які трудяться в магазині вже не перший рік, а також молоді продавці Тетяна Панасюк і Ольга Мосейчук. Парфумерні товари завжди люб’язно пропонують Олена Юрченко і Світлана Франчук. Різноманітний асортимент канцтоварів та іграшок – це торгівельне поле Тетяни Столярчук та Людмили Доровських. Вони радо прийняли молодих колег, яким залюбки передають свій досвід. Саме з ініціативи колективу іменини магазину вирішили відзначати разом з відвідувачами закладу. Була проведена акція «Кожному покупцеві на 100 гривень – знижка». Найбільший приз – сертифікат для придбання товарів у «Заграві» на 500 гривень.
Привітні усмішки продавців, відповідальне ставлення до своїх обов’язків, вивчення запитів та смаків відвідувачів – у цьому і секрет успіху колективу «Заграви». Відчувається, що тут майже зникла межа між підприємцями і їхніми працівниками, а всі живуть одним диханням, однією метою – задовольнити потреби покупців. А там, де згода, неодмінно успіх. Тож нехай щастить «Заграві»!
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі