Свободівець Павло Карпюк вручив подарунки дітям до свята Миколая

Напередодні новорічних свят кожен вірить у дива, у те, що збуваються найзаповітніші бажання. Особливо на здійснення мрій у день святого Миколая сподіваються діти, які, як ніхто, прагнуть у своєму житті казки.
Неодноразово в ролі помічника святого Миколая виступав депутат Володимир-Волинської районної ради від ВО «Свобода» Павло Карпюк. Цей рік також не став для нього винятком. За доброю традицією впродовж кількох днів Павло Карпюк розвозив подарунки по школах та дитсадках Володимир-Волинського району.
17 грудня солодкі подарунки отримали школярі та дошкільнята села Зоря. Особливий подарунок дістався тим зорянським школярам, які дуже просили про м’ячі – футбольний та баскетбольний – і про скакалки.
18 грудня Павло Карпюк разом з настоятелем храму Вознесіння Господнього УПЦ КП м.Устилуг та депутатом Устилузької міської ради від ВО «Свобода» отцем Юрієм Здебським завітали до дитячого садочка м.Устилуг. Усім вихованцям дитсадка, а їх 140, було вручено подарунки.
Наступними подарунки отримають півсотні вихованців Оваднівського дитячого садочка. Це стало можливим завдяки турботі та зверненню до Павла Карпюка завідуючої дитсадком Світлани Грабовської.
У кожному закладі панувала атмосфера дружби та тепла, а діти зустрічали «помічника святого Миколая» піснями та віршами. Юні українці переконані: хто вірить і молиться, того неодмінно почують. Святий Миколай і цього разу почув їхні прохання. «Діти – наше майбутнє, і саме вони будуть розбудовувати нашу країну, тож маємо їх радувати. Бажаю діткам і батькам, щоб у старому році залишилися всі негаразди, а в новому щоб на нас усіх чекали лише приємні моменти, переважали хороші емоції. Нехай добрий святий Миколай принесе щастя у кожну родину та благополуччя рідній Україні», - зазначив Павло Карпюк.
Ярослава Вознюк, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі