Сучасний «Лісовичок»

Сучасний «Лісовичок»
Сучасний «Лісовичок»

Цієї осені у волинських ЗМІ була надрукована новина, яка безпосередньо стосувалася реконструкції та осучаснення рекреаційної зони відпочинку «Лісовичок» Микуличівського лісництва. Вона знаходиться недалеко від Володимира, поблизу села Житані. Таку назву зона відпочинку отримала через те, що розташована у лісі обабіч траси. 
Трьома місяцями раніше на всій території зони відпочинку відбулися зміни: збудували відкриті альтанки з мангалами, розмістили сучасні санвузли, вистелили доріжки з бруківки, провели воду. Також до цього переліку можна додати ще й нове освітлення із світильниками у формі кульок у всіх будівлях на території. 
Що ж до послуг «Лісовичка», то від початку грудня вони стали платними. Відтепер, аби скористатися послугами зони відпочинку, потрібно орендувати альтанку за відповідну ціну. Загалом вартість оренди варіюється, залежно від часу та кількості людей на одну альтанку, а це від 100 до 300 гривень на годину. Із прейскурантом можна ознайомитися на місці. До того ж у вартість альтанки тепер додатково входять дрова для мангала та мішок для сміття, що  досить зручно. 
Завітавши до «Лісовичка» нині, можна побачити, як працівники рекреаційної зони відпочинку підготували її до новорічних свят. Особливо це помітно у вечірній час, коли вмикаються кольорові вогники на альтанках та деревах на всій території. Також тут розмістили інсталяцію з написом «Лісовичок», яка слугує  фотозоною для відпочивальників і є досить популярною, адже ті, хто  проїжджає повз рекреаційну зону, просто не можуть не помітити таку красу. 
Ще на території зони відпочинку відтепер працює фірмова крамничка, де можна придбати спеціальні сувеніри, а також варення, соки, гриби та мед. Уся продукція волинського походження: від Маневицького, Колківського, Ківерцівського, Цуманського консервних цехів. Наприклад, березовий сік тут можна купити за ціною від 40 гривень, а варення чорниці – за 55 гривень за баночку. Також керівництво «Лісовичка» в новому році планує відкрити кафе, яке приваблюватиме відпочивальників ще більше.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: