Субвенції держави на медицину і освіту поки що під знаком запитання

18 жовтня відбулася нарада міськвиконкому з керівниками відділів. Коментуючи звіт керівників, міський голова Петро Саганюк відмітив заслуги нардепа Ігоря Гузя, який надав значну допомогу місту у вирішенні багатьох питань. На думку мера, це вперше за історію незалежної України народний депутат так дієво допоміг міській владі та громадянам міста. Знову гостро ставиться питання про земельні ділянки для учасників АТО. Готовий проект щодо третьої карти сміттєзвалища, потрібно буде врахувати це при формуванні бюджету на наступний рік. Відповідні служби отримали вказівку написати листи у Генеральний штаб та генеральному прокурору щодо вирішення долі військового господарства, оскільки військове містечко передано на баланс міста. Петро Саганюк ще раз нагадав керівникам відділів про дотримання виконавської дисципліни, тактовний і дієвий підхід до вирішення проблем людей.
Під час брифінгу з журналістами очільник міста відповів на їхні запитання.
-Розпочався опалювальний сезон. Які проблеми, підсумки?
-Розпочали опалення вчасно. Я дав розпорядження ще 11 жовтня, запустили всі котельні, дали тепло у всі соціальні заклади. Виникали проблеми у 5-й школі, були зауваження від мешканців вулиці Поліської Січі, але всі проблеми усунуті. На вулиці Поліської Січі, 5 був прорив труби у підвалі. Прошу всіх громадян міста економно використовувати опалення.
-Є чутки, що один з фермерів взяв в оренду цукровий завод.
-Важко розібратися, хто є власником заводу. Були власники з Івано-Франківська, довели підприємство до банкрутства. Нові власники не хочуть платити за землю. Маємо намір віддати ці землі учасникам АТО. Про фермера чую вперше.
-У соціальних мережах були повідомлення, що у 2-й школі збирають благодійні внески.
-Згідно з моїм розпорядженням, ця ініціатива має належати тільки батьківському комітету. Якщо керівники навчальних закладів будуть причетні,  каратимемо.
-Які питання розглядатимуться на майбутній сесії?
-Усі питання зареєстровані на сайті міської ради. Увагу приділимо питанню, як допомогти зенітно-ракетному полку, що у нас дислокуватиметься. Якби нам надали субвенції – 9 мільйонів на медицину і 2,5 мільйони на освіту – ми придбали б квартири сім’ям учасників АТО. У нас залишилося три вдови, які ще не отримали квартир. Це Ірина Смірнова, Віра Крупець та Ірина Цигикал. Завдяки нардепу Ігорю Гузю розворушилося питання із 44-квартирним будинком. Але субвенції поки що під знаком запитання.
-На минулій нараді Ви дали доручення вивчити ціни на молоко, м’ясо, овочі. На якому етапі нині це питання?
-Вияснилося, що при виграші тендерів ціни були закладені. Нині ми овочі беремо у фермера з Житань Віталія Кошлатого.
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі