Студенти педколеджу навчаються працювати з дітьми з особливими потребами

ГО «Берег надії» спільно з Володимир-Волинським педагогічним коледжем ім.А.Кримського, Володимир-Волинським реабілітаційним центром для дітей з інвалідністю та міським управлінням освіти розпочали одразу два невеликі проекти. Один – у рамках обласного конкурсу грантів від управління освіти, молоді та спорту – «Життя кольорове». Це шість навчальних модулів з арт-терапії як одного з методів реабілітації дітей з особливими потребами. Навчаються студенти педколеджу, які потім будуть займатися з дітьми володимирчан. Також заняття відвідують працівники місцевого територіального центру та кандидати на роботу у реабілітаційному центрі. Проводить заняття Олена Токарєва, керівник реабілітаційного центру. Заняття відкриті, сюди можуть приходити усі бажаючі.
-Складно реалізовувати проект за бюджетні кошти, не маючи у штаті професійного бухгалтера, - розповідає керівник ГО «Берег надії» Олена Кандиба, - тому студенти вчаться арт-терапії, а ми продовжуємо оформляти документи і опановувати бухгалтерську справу.
Схоже навчання, але вже за напрямком, що стосується особливостей роботи з дітьми з особливими потребами та азів психологічної реабілітації, організували за підтримки управління освіти. Вже 24 студенти педколеджу відвідали перший модуль, на якому викладає також Олена Токарєва.
Олексій Біянов, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі