Строковика знайшли повішеним у військовій частині Володимира-Волинського

У військовій частині Володимира-Волинського за нез’ясованих обставин загинув солдат-строковик, 25-річний Назар Баценко. Як повідомили «Оглядачу» рідні загиблого, керівництво військової частини сповістило їх про це 16 травня, інформує «Обозреватель».
Спершу військові заявили, що хлопець покінчив життя самогубством через повішення, проте потім зовсім відмовилися коментувати обставини того, що сталося. «Причини смерті не були чітко сформульовані – спочатку сказано було, що він повісився, потім майор, який нам дзвонив, сказав, що не може ніяк коментувати обставини смерті Назара, заявивши лише, що мій син мертвий, запропонувавши приїхати і забрати його тіло», – розповіла мати загиблого Тетяна. За її словами, версія про суїцид Назара виглядає непереконливою. Лише за кілька днів до цього він повернувся в розташування частини з відпустки в рідній Бучі, і в поведінці сина не було помічено нічого, що б спонукало до самогубства. Більше того, як стверджує Тетяна, до батька хлопця звернувся представник військкомату м. Ірпінь, яким був призваний Назар, і настійно рекомендував не поспішати з поїздкою до військової частини, поки не проведуть процедуру розтину тіла.
Прибулих до військової частини братів загиблого не допустили до його тіла, запропонувавши впізнати Назара з фотографій, на яких один з братів загиблого побачив чіткі сліди зовнішнього стискання на його шиї. Рідні хлопця також повідомили, що військові пропонували провести процедуру бальзамування тіла Назара, потім у поспіху вирішили провести розтин, не зважаючи на те, що раніше процедура була запланована на 18 травня.
Як повідомив керівник Володимир Волинського відділення поліції Михайло Бобік, відомості за фактом загибелі солдата внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 120 (доведення до самогубства) Кримінального кодексу України. Тіло направили на проведення судово-медичної експертизи для встановлення причини смерті. А тим часом у місті ширяться чутки, ніби хлопця було знайдено не на території військової частини, а в одній із силових структур міста. І, як згодом стало відомо, Назар був одним із 15- ти дітей багатодітної родини Баценків.
Підготувала Анна Коваль

Розділ новин: 

Коментарі