Стрічка Світлани Федонюк здобула І місце на міжнародному кінофестивалі

Короткометражний ігровий фільм «Начитали» володимир-волинської режисерки, депутата міської ради, студентки магістратури Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім.І.Карпенка-Карого Світлани Федонюк здобув перше місце у номінації «Кращий студентський фільм» на 12-му Міжнародному кінофестивалі «Кінокімерія», що проходив 15-16 вересня.
Диплом та медаль переможниці вручив ведучий програми «Арґумент-кіно» телеканалу «1+1» Володимир Войтенко, побажав здолати внутрішні сумніви і страх перед кіноавторитетами, сміливо йти далі, аби робити своє, новаторське кіно. А член журі Лариса Брюховецька – головний редактор журналу «Кіно-Театр» – подарувала їй книгу зі сценарієм Івана Миколайчука та Еліані Сабате «Острів сліз» про долю волинської емігрантки Катерини Ясенчук.
Світлана Федонюк дякує засновнику фонду «Тільки разом» Ігорю Палиці за наданий міні-грант на виробництво фільму, міському голові Петру Саганюку – за сприяння комунальників під час зйомок і знімальній групі: Володимиру Назаруку, Андрію та Галині Недбало, Ганні Фурман, Валерію Умрихіну, Аліні Жук, Ользі та Вікторії Аракчеєвим, Світлані Венгровській, Стасу Чуйку.
Зупинятися на досягнутому пані Світлана не збирається. Вона подала проект до громадського бюджету на створення промо-ролика про Володимир-Волинський і сподівається на підтримку.
До речі, короткометражка «Начитали» включена до програми міжнародного кінофестивалю «Місто Мрії», який удруге відбудеться у Рівному 26-30 вересня.
Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі