Сто днів Володимир-Волинського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

З 1 липня 2015 року сто місцевих центрів з надання безоплатної правової допомоги відкрили двері для жителів місцевих громад у всіх регіонах України. Це один із соціальних проектів держави, покликаний забезпечити право громадян на рівний доступ до правосуддя.
Місцевий центр, який відкритий у Володимирі-Волинському, знаходиться на вулиці Устилузькій, 19. Особа, яка перебуває під юрисдикцією України, потребує представництва в суді, але не має для цього фінансових можливостей, має змогу звернутися до центру та отримати безкоштовну кваліфіковану допомогу адвоката. Місцевий центр забезпечує доступ до безоплатної правової допомоги соціально незахищеним громадянам.
Вторинну правову допомогу надають адвокати, які пройшли конкурсний відбір та уклали контракт з Регіональним центром у Волинській області.
Як повідомила директор центру Наталія Смолярчук, станом на 01.10.2015 року центр прийняв 127 громадян. Розширяється географія його діяльності. Утворено виїзну групу консультування громадян та прийому документів за місцем проживання: 7 жовтня – у місті Нововолинську, 15 жовтня – в Горохові, 29 – в Локачах.
Головний результат ста днів роботи Володимир-Волинського місцевого центру вторинної правової допомоги – вдячні відгуки клієнтів.
Підготувала Антоніна Булавіна

Розділ новин: 

Коментарі