Стартує програма розвитку муніципальної інфраструктури

15 березня відбулася щовівторкова нарада міськвиконкому з керівниками відділів. У зв’язку з тим, що міський голова Петро Саганюк перебуває на лікуванні, нараду провів перший заступник Ярослав Матвійчук. Під час обговорення поточних питань акцентувалася увага на тому, що у місті проводяться навчання зі здійснення державних закупівель. Оскільки зросли тарифи на користування газом для тих громадян, у будівлях яких не встановлені лічильники, а тому люди отримують значні суми до сплати рахунків, це викликає незадоволення. А тому є потреба за посередництвом ЗМІ провести роз’яснювальну роботу щодо нарахування плати за користування газом.
Тривають роботи зі спилювання старих дерев у лісопосадці біля Федорівського кладовища. У плані – насадження нових дерев, у першу чергу дубів і лип.
У Володимирі відбулася приємна подія: вперше в історії міста свідоцтво про народження вручено немовляті у пологовому будинку.
У Володимирі-Волинському стартує програма розвитку муніципальної інфраструктури, яка фінансується Світовим банком. А тому темою дня є вивчення питання про реформування ЖЕКів.
Ярослав Матвійчук наголосив на необхідності додаткових занять з водіями щодо правил перетинання залізничних переїздів, бо є неприємні випадки, коли ці правила грубо порушуються і виникає небезпека для життя людей.
Антоніна Булавіна м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі