Справжнє весілля, частування, розваги і лотерея: в Ягідному відсвяткували День села

У неділю 15 липня святкували День села в Ягідному, що входить до Оваднівської об’єднаної територіальної громади. Цікава та насичена концертна програма, веселощі й забави для дітвори, смачні частування стравами національної української кухні, проведення лотереї – це все чекало на тих, хто побував на святі.
Розпочалося свято чарівною музикою духових інструментів, на яких грали військові. До участі в концерті долучилися аматорські колективи з Ягідного. А також привітати присутніх приїхав гурт «Вербиченька» із села Верба. Тож усі насолодилися яскравими виступами та змістовними віншуваннями. З вітальним словом виступив голова Оваднівської сільської ради Сергій Панасевич та помічник народного депутата Ігоря Гузя Віктор Хиць.
Родзинкою стало справжнє весілля. Молоде подружжя Роман та Ірина Шустваль перед жителями і гостями села склали обітницю вічного кохання.
Упродовж дня гості мали нагоду скуштувати різноманітні смаколики, зокрема й страви української національної кухні. Бажаючі могли смакувати наваристою юшкою і смачним кулішем, які приготували в казанках на вогнищі. Окрім цього, господині села наварили вареників, насмажили пиріжків і приготували безліч різноманітних страв, якими усіх пригощали.
Неймовірні забави чекали на дітлахів. За сприяння фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» в село привезли батут. Також були присутні аніматори, які перевдяглися в піратів і розважали малечу.
За сприяння меценатів було вручено подяки мешканцям Ягідного, які брали активну участь в організації свята та житті села. Від місцевого підприємця також вручили подарункові сертифікати.
По завершенню концертної програми відбувся ярмарок, на якому діти продавали різноманітні вироби, що самі виготовили. Після цього провели розіграш лотереї. Переможці виграли мішок цукру, борошна, відро меду та інші подарунки, які знадобляться в господарстві. Найголовнішим призом виявився велосипед, на якому щасливий власник тепер їздитиме у Замостах.
Приємним завершенням цьогорічного святкування стала дискотека.
Тож жителі Ягідного й гості запам’ятають це свято надовго.
Олексій Біянов, с. Ягідне, Турійський район

Розділ новин: 

Коментарі