«Спочатку це було просто хобі, а тепер – справа всього життя, яка приносить неймовірне задоволення і море позитивних емоцій»

Каже 23-річний івент-діджей Віталій Шевчук із Володимира-Волинського, який вже не уявляє свого життя без музики і не бачить себе у жодній іншій професії.
Музика подобалася юнакові завжди, але справжнє бажання займатися нею на професійному рівні з’явилося після того, як старший брат Олександр почав привозити з Києва нову сучасну музику, якою теж захоплювався з юних літ.
-На жаль, у нашому регіоні немає вищих навчальних закладів, де можна було б здобути цей фах, тому довелося освоювати ази професії зі спеціальних програм у комп’ютері, - розповідає Віталій. – Мій дебют у ролі діджея відбувся п’ять років тому в популярному серед молоді у Володимирі-Волинському нічному клубі «Метелик». Згодом став працювати івент-діджеєм на корпоративах, дискотеках, весіллях і різноманітних вечірках у багатьох містах нашого краю, розважаю гостей в нічному клубі «Шоколад» у ТКЦ« Княгині Ольги» та на постійній основі в ресторації «Круїз» у Нововолинську. Часто співпрацюю з відомим у нашому місті ведучим Ярославом Пилипюком. Звичайно, щоб працювати діджеєм, потрібно досконало знати апаратуру, добре орієнтуватися у всіх музичних напрямах, уміти спілкуватися з людьми, підбирати музику, яка б задовольняла смаки й уподобання людей усіх вікових груп тощо. Та все це ніщо в порівнянні з тим неймовірним душевним задоволенням і морем позитивних емоцій, які отримую від музики і своєї професії. Неймовірно приємно організовувати для людей свято, постійно перебувати у вирі прекрасних чуттєвих емоцій і гарного настрою публіки. Немає нічого кращого і благороднішого, ніж поринути у тонкощі своєї професії, постійно відчувати себе потрібним людям, приносити радість і втіху в наші не завжди веселі будні. До того ж це ще й непоганий стабільний заробіток. У майбутньому хотілось би відкрити власну фірму з організації розважальних заходів, мати потрібну апаратуру, освітлення і, можливо, навіть вийти на ширший рівень надання музичних послуг, - ділиться Віталій.
А ми, користуючись нагодою, вітаємо Віталія та його колег по професії з Міжнародним днем діджеїв, зичимо усіх гараздів та здійснення мрій.
Валентина Савчук, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі