Співачка Ріанна стала найбагатшою жінкою-музикантом на планеті

Публікації

Співачка Ріанна стала найбагатшою жінкою-музикантом на планеті
Співачка Ріанна стала найбагатшою жінкою-музикантом на планеті

Фінансові статки Ріанни зараз становлять 1,7 мільярда доларів, за оцінкою Forbes, що робить її найбагатшою жінкою-музикантом в світі і другою після Опри Уїнфрі найбагатшою артисткою, інформує УНН.
Але не її музика зробила її такою багатою. Велика частина її статків (приблизно 1,4 мільярда доларів) припадає на Fenty Beauty, 50% акцій якої, належать саме їй. Велика частина решти доходу приходиться на її частку в компанії з виробництва нижньої білизни Savage x Fenty.
Ріанна, яка народилася на Барбадосі, не єдина знаменитість, яка отримала вигоду від своєї присутності в соціальних мережах (у неї 101 млн підписників в Instagram і 102,5 мільйона в Twitter) для створення косметичного бренду, але вона – найуспішніший підприємець в сфері краси, який зробив це.
Fenty Beauty, спільне підприємство з французьким конгломератом предметів розкоші LVMH (яким керує Бернар Арно, друга за статками людина в світі моди), було запущено в 2017 році.
Продукти, доступні в Інтернеті, миттєво продаються. За даними LVMH, до 2018 року, лінія приносила понад 550 мільйонів доларів річного доходу, випереджаючи інші бренди, засновані знаменитостями, такі як Kylie Cosmetics Кайлі Дженнер, KKW Beauty Кім Кардашьян Уест і Honest Company Джесіки Альби.
За оцінками Forbes, Fenty Beauty оцінюється в 2,8 мільярда доларів.
Fenty Beauty – не єдиний бренд Ріанни з оборотом в мільярд доларів. У лютому її лінія нижньої білизни Savage x Fenty отримала фінансування в розмірі 115 мільйонів доларів при оцінці в 1 мільярд доларів.
Займаючись модою і красою, співачка, не випускала жодного нового альбому з 2016 року.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: