Смертність у районі вдвічі перевищує народжуваність

Володимир-Волинським районним відділом ДРАЦС проаналізовано демографічну ситуацію в районі за І півріччя 2017 року. За цей період у районі зареєстровано народження 110 дітей, померло 222 особи, зареєстровано 37 шлюбів. Кількість шлюбів збільшилась на 14 у порівнянні з відповідним періодом минулого року, а розлучень збільшилося на 4.
Найбільше дітей зареєстровано в Устилузькій міській раді – 25; у сільських радах: Зимнівській – 24, Зарічанській —18, Оваднівській — 16. У Білинській, Красноставській, Ласківській та Хмелівківській сільрадах зареєстровано по 2-3 дитини.
Серед народжених дітей найпоширеніші імена для хлопчиків: Артем, Тимофій, Богдан, Ярослав, Максим, Ілля; для дівчаток: Ангеліна, Соломія, Олександра, Вероніка, Єва. Рідковживані імена серед хлопчиків: Нікіта, Альберт; серед дівчаток: Ауріка, Таміла, Златослава.
В Устилузькій міській раді смертей зареєстровано майже у три рази більше від народжень, а в Зимнівській територіальній громаді смертність перевищує у два рази. У порівнянні з попереднім роком смертність зменшилася в Березовичівській, Галинівській, Хобултівській сільрадах.
У Галинівській та Хобултівській сільрадах не зареєстровано жодного шлюбу, а в Березовичівській, Білинській, Красноставській, Ласківській — один-два.
У І півріччі по району скорочено місячний термін 6 парам наречених у зв’язку з вагітністю нареченої, що було підтверджено відповідними документами. Одній парі зареєстрували шлюб з особою, якій знижено шлюбний вік за рішенням суду.
Із поданих 5 заяв складено 4 актові записи про розірвання шлюбу. Внесено 22 відмітки про розірвання шлюбу в актових записах про шлюб за рішенням суду, яке набрало законної сили.
Значною є кількість розлучень в Устилузькій міській раді, Зимнівській та Оваднівській сільрадах.
Підготувала Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі