Слухачі Університету ІІІ віку відзначили ювілейний випускний

У п’ятницю 23 червня у слухачів Університету ІІІ віку відбувся ювілейний, п’ятий, випускний. Позаду напружений навчальний рік, протягом якого вони, забуваючи про проблеми, домашні клопоти і хвороби, здобували нові знання.
Вручення сертифікатів відбулося в урочистій обстановці в культурно-мистецькому центрі ім. Т.Г.Шевченка. В Університеті слухачі мали змогу вивчати польську та англійську мови, інформаційні та комп’ютерні технології, здобувати медичні знання, досліджувати історію рідного краю та вчитися журналістському мистецтву. Велику вдячність вони висловлювали своїм викладачам – волонтерам, студентам педагогічного коледжу і редакторам місцевих видань.
Випускників щиро привітали керівник міського територіального центру соціального обслуговування населення Галина Борис, заступник начальника відділу соціального захисту населення Володимир-Волинського міськвиконкому Володимир Коломий, заступник директора з виробничої практики педколеджу Олена Пелех та науковий співробітник історичного музею Богдан Янович.
Та найкращими подарунками для випускників були концертні номери у виконанні самих же студентів. Хор «Журавка» і колектив «Молодички»подарували присутнім милозвучні пісні, які радували серце слухачів. А факультет іноземних мов представив казку «Ріпка» англійською мовою та пісню польською мовою. Факультет журналістики представив фотозвіт своєї річної роботи у вигляді презентації і виставку своїх публікацій у фойє КМЦ.
Також привітати випускників прийшли Дмитро Терьохін в образі Галі Бєлкіної, яка розповіла присутнім про жіночу логіку, і Рафаель Касімов, який порадував слухачів чудовою грою на скрипці.
Окрім сертифікатів про успішне закінчення навчання окремі слухачі отримали дипломи за виняткові заслуги. Так Людмила Гарбуз, Оксана Литовка, Алла Дядіо і Степан Войнович були відзначені як найкращі старости року. Валентина Жук отримала диплом «Подивіться на мене та радійте життю» за завжди хороший настрій і яскраву посмішку попри важкі життєві ситуації. У номінації «Все знаю, всім покажу» відзначили Наталію Слободчикову, Аллу Букшу – у номінації «Хоч спізнюся, але з’явлюся», а Володимира Діка - за почуття гумору. Також за наполегливість у навчанні диплом отримала Юлія Кислюк. А за найкращу роботу на найбільшу кількість публікацій у газеті від факультету журналістики Лариса Прушинська отримала подяку та цінний подарунок.
Олексій Біянов, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі