Скоро розпочнуть капітальний ремонт на вулиці Павлова у Володимирі

Скоро розпочнуть капітальний ремонт на вулиці Павлова у Володимирі
Скоро розпочнуть капітальний ремонт на вулиці Павлова у Володимирі

Міська влада Володимира заключила договір з підрядником на проведення капітального ремонту на вулиці Павлова, на якій знаходиться лікарня.
Згідно з домовленістю з підрядником, ремонт завершать за 2,5 місяці, як вказано в тендері. Про це повідомив міський голова Ігор Пальонка на брифінгу 3-го серпня.
На ремонт вулиці Павлова заключено договір із ТзОВ «Луцькавтодор-сервіс» на суму 10 мільйонів 621 тисяча гривень. Він буде здійснюватись на умовах співфінансування з міського та державного бюджетів.
“Переоблаштують все: від заміни мереж до дорожнього покриття, тротуарів і вуличного освітлення. Завершені роботи матимуть вигляд на зразок вулиці Сагайдачного і Незалежності”, – сказав мер.
Також, за словами міського голови, зроблять додаткове місце для парковки автомобілів біля лікарні.
«Розпочнеться капітальний ремонт уже з наступного понеділка. У зв’язку з цим вулицю буде повністю перекрито. Схема доїзду до Володимир-Волинського ТМО та пологового відділення буде організовано наступним чином: доїзд до головного корпусу ТМО буде здійснюватись зі сторони моргу по вулиці Гоголя, а також по вулиці Северина Наливайка через територію станції переливання крові», – пишуть на сайті міської ради.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: